Home » Egyéb » Csihások az Autómentes napon….

Csihások az Autómentes napon….

A 9.A osztály tanulói bringás ébresztővel kezdték a reggelt…. Osztályfőnökükkel közösen a polgármesteri hivatalhoz kerékpároztak, ahol péksüteménnyel és üdítővel fogadták őket. Ezután folytatták útjukat az iskolába, természetesen kerékpárral.

Az Autómentes naphoz kapcsolódóan a délelőtti órák az emlékezés és a hagyományok jegyében teltek. A 10.A, 9.A és a 9.G osztály tagjai a Simonyi Óbester Toborzó Emlékfutáson vettek részt. Diákjaink Berkes Ildikó és Kathi István testnevelő tanárokkal együtt kísérték a futókat a Dorogi úti, Hajdúnánás végét jelző tábláig.

A délutáni futóversenyen iskolánkat két tanuló képviselte: Kéki Janka és Balog Antónia. Ők a   felnőtt kategóriában V. és VI. helyezést értek el. Jutalomként sport – és kerékpár felszerelést kaptak.