Home » Egyéb » Karácsonyi ünnepség

Karácsonyi ünnepség

Békés Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek!

Iskolánkban 2018. december 19-én már hagyományosnak mondható műsorral ünnepeltük a karácsony közeledtét. Tóth Anita és Kaskötő Emília egy-egy szép verset szavalt el, Rostás Zsanett és Rostás Beatrix a Fagyöngy című dalt énekelték el nagy átéléssel. Pappné Fülöp Ildikó igazgatónő és Koroknai Zoltán tanár úr a szalagtűző ünnepségen már nagy sikert aratott „Adóbevallás” című jelenetüket adták elő a közönség nagy derültségére. A műsor közben egy rendkívüli eseményre is sor került, amikor Kórikné Magi Zsuzsánna tanárnőnek – aki az előző tanévben vonult nyugállományba –  igazgatónő átadta az EMMI minisztere által adományozott  Pedagógus Szolgálati Emlékérmet. A felemelő pillanat után Tóth Anita egy tanulságos karácsonyi mesét mondott el. A műsor zárásaként a 12.b osztály fiúcsapata  teremtett rendkívüli hangulatot fergeteges, mulatós szalagtűző táncukkal, amelyet  Kacsora Tibor táncpedagógus tanított be. Az eseményt egymásnak” Kellemes Ünnepeket!” kívánva zártuk le, remélve, hogy hamar eltelik az a két tanítási nap, ami még a téli szünet kezdetéig hátra van.